Todes

MTÜ Todes

Head: Ruslan Furman
Registration code: 80291916
Contakt
Viru 3-5
10140, Tallinn, Estonia
5650 9992
5016 655
ruslan[at]todes.ee
http://www.todes.ee

Tallinna tantsustuudio ”TODES” on 2003.a 15.septembril avatud kaasaegse estraaditantsu kool. Tallinna ”TODES” on ametlik Alla Duhhova tantsukooli ”TODES” esindaja Eestis. Eesti Haridus- ning teadusministeeriumi väljastatud koolitusloa alusel tegutseb ”TODES” erahuvialakoolina.
Kooli õppeprogrammis on kaasaegse estraaditantsu stiilide ning suundade, samuti maailma rahvaste tantsude õppimine. Selleks, et alustada õpinguid ”TODES” tantsukoolis, ei pea omama erialast füüsilist või koreograafilist ettevalmistust, oodatud on kõik tantsuhuvilised. Grupid moodustatakse vanusest, ettevalmistuse astmest ning harjutamiseks sobivast ajast lähtudes.
Õppetöö toimub 3-4 korda nädalas. Sellele lisaks on võimalik käia kord nädalas klassika, rütmika või näitlejameisterlikkuse tundides.
Selleks, et lapsed saaksid näidata omandatud oskusi, korraldame kaks korda aastas kontserte, millest võtavad osa kõik meie õpilased.
Tallinna tantsukool ”TODES” annab unikaalse võimaluse andekatele Eesti lastele hakkata tööle Moskva ”TODES” tantsukoolis, mis esineb Ameerika, Venemaa, Monako, Küprose ning Iisraeli parimatel tantsulavadel.
Mittetulundusühing TODES asutati 2009 aastal iseseisva jur. isikuna.